.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Co přinesl duben...

2. května 2016 v 17:58 | Antea |  Plácám
Odcházím z blog.cz, to už se asi všeobecně ví. Aby vše proběhlo, co možná nejlépe rozhodla jsem se udělat následující...Až do konce roku, budu na blogu vydávat článek se shrnutím toho, co jsem v uplynulém měsíci publikovala na mém novém blogu. Nebude tu seznam všeho, jen toho, co mi přišlo nejzajímavější a co by mohlo zaujmout i lidi, kteří můj blog běžně nečtou. Předpokládám, že mí čtenáři už automaticky chodí na můj nový blog. (ano, jsem naivka :-) )


V první řadě bych Vás chtěla upozornit na další díly nekonečné povídky o rodině Lancasterových.
Export1


Remake první povídky co jsem kdy napsala. Nepřepisuji ji proto, že bych se za strou verzi, tady na blogu styděla možná trochu, ale proto, že mě zajímá, jak jsem se za ty roky pisatelsky posunula.
Export1

Pozornost by určitě měla být věnována výzvě, kterou jsem vytvořila a budu ráda, když se přidáte. Jejím smyslem je do roka a do dne ujít pěšky 1000 km.
Export1


Připouštím, že na duben těch zajímavých článků příliš nemám, ale je to způsobeno tím, že byl především ve znamení stěhování textů, které stále ještě není u konce. Už ale tvořím i nové články viz Nemám peníze.

Na závěr ještě odpověď, všem, kteří mají připomínky k mému odchodu. Blog si sice nechávám, ale kromě recenzí na něj přispívat nebudu. Vím, že jsem podnikla odvážný a náročný krok, ale pokud se někdy na blog vrátím, bude to proto, že jsem ve svém osamostatnění se nebyla úspěšná a bude to s pachutí prohry. Mrzí mě, že opouštím komunitu, kde se všichni, alespoň podle článků známe, ale jiná adresa snad není takový problém, pokud Vás mé články baví :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 collma13it collma13it | 11. října 2016 v 10:14 | Reagovat

jujky :) :)

2 slamma13it slamma13it | 11. října 2016 v 10:17 | Reagovat

ba jó :-!  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama