.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Pavoučci pro štěstí

20. května 2016 v 15:15 | Antea |  Recenze
Nedávno jsem dospěla k názoru, že nutně ale opravdu nutně potřebuju nové náušnice, ideálně takové, které by mě zároveň charakterizovaly plus by ještě křičely do světa, že mě opravdu naštvat nechcete.
Ve stejné době jsem si také uvědomila, že by se mi hodilo v životě trochu více štěstí. Tak jsem se to rozhodla spojit a při návštěvě e-shopu postovnezdarma jsem si objednala pavoučí náušnice pro štěstí.
Když mi přišly, byla jsem nadšená i naštvaná zároveň.


Proč nadšená? Protože byly přesně takové, jak jsem si je představovala.
Dva poměrně reálně vypadající pavouci, dost velcí na to aby připoutaly pozornost a dokázaly slabším povahám přivodit lehkou nevolnost.
Nasazovali se tak, že se pavouk jakoby roztrhl, nasadil na ucho a pak se obě části zase spojili.
Byla bych naprosto spokojená až na jeden jediný problém.
Myslela jsem totiž, že jsou náušnice plastové. K mému nesmírnému zklamání se však ukázalo, že jsou kovové a já mám na bižuterní kovy příšernou alergii (to není nadsázka, skutečně mi zdravotně vadí). Takže moje nové náušnice skončili v poličce, kam se na ně chodím smutně koukat.
Snažím se to brát optimisticky, že mám alespoň pro někoho dárek. Jenže, já nechci, aby ty náušnice nosil někdo jiný, chci je nosit sama!
Každopádně, pokud hledáte doplňky v poněkud drsnějším, chcete-li punkovějším stylu, jsou tyhle náušnice dobrá volba, protože vypadají výborně a věřím tomu, že opravdu odkážou vzbudit rozruch, Akorát je musíte mít v uchu a ne na poličce.

Za poskytnutí produkt k recenzi děkuji e-shopu postovnezdrama.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 20. května 2016 v 15:46 | Reagovat

hezký blog:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama