.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Škrabka Bohemia Crystales

26. května 2016 v 12:30 | Antea |  Recenze
Jestliže jsem si u skleněných pilníčků říkala, že nemůžou fungovat u škrabky na ztvrdlé paty jsem si tím byla absolutně jistá!


Je pravda, že škrabka má na každé straně jiný typ hrubosti, ale i ten hrubší mi prostě připadal příliš jemný na to, aby mohl fungovat. Nu, spletla jsem se a moc. Škrabka, nejen že perfektně odstraní zrohovatělou kůži, ale na rozdíl od pemz po ní zůstane kůže na patách hladká a nikoliv odřená. Díky její velikosti se s ní navíc velmi dobře pracuje.
Dalším plusovým bodem je, že je hezká, takže ji v koupelně není třeba schovávat jako se to děje s pemzami.

Původně jsem se obávala, co se škrabkou udělají zbytky kůže, které se nepodaří vodou vypláchnout. Všichni víme, jak moc nechutně vypadá pemza po pár týdnech používání. Jsem ale překvapená, protože na skleněné škrabce zatím není vůbec nic znát, což je jedním slovem perfektní.
Navíc, jak uvádí sám výrobce, není problém škrabku sterilizovat a vyčistit. Stačí ji vložit do vroucí vody a je hotovo!
Škrabka je navíc dodávána v plastovém obalu dělaném na míru, ve kterém se dá pohodlně převážet a který ji chrání před rozbitím.

Takže, suma sumárum mě věci firmy Bohemia Crystales nadchly, protože jsou nejen vysoce funkční, ale také moc hezky vypadají. Myslím si, že se jedná o skvělé produkty a pokud ještě někdy budu pilníčky nebo škrabku kupovat ať už sobě nebo pro někoho, bude firma Crystales jasnou volbou!

Za poskytnutí produktuk recenzi děkuji firmě Bohemia Crystales.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama