.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Pilníčky Bohemia Crystales

27. května 2016 v 19:21 | Antea |  Recenze
Pilníčků jsem za svůj život měla nespočet. V současnosti mám dlouhé přírodní nehty a pilníček je pro mne nezbytností. Bohužel mám problém sehnat takový, který by mi vyhovoval...Běžný (asi hliníkový) pilníček je mi nepříjemný a špatně se mi s ním pracuje. O nulovém efektu při zabrušování nehtů a (ne)výdrži brusné plochy ani nemluvím. Více mi vyhovovaly pilníčky "papírové". Jsou dost hrubé na to, aby jejich práce byla na nehtech znát a díky tomu, že jsou širší než běžné hliníkové pilníčky se mi s nimi i o hodně lépe pracuje. Jenže jejich velkou nevýhodou je, že se velmi brzo obrousí a člověk musí neustále shánět další a další, což jednak leze do peněz a druhak je to prostě a jednoduše otravné.
Když jsem narazila na pilníčky firmy Bohemia Crystales, říkala jsem si "hezké, ale fungovat to nemůže!". Nakonec mi to nedalo a já se rozhodla pilníčky vyzkoušet a vážení, oni fungovaly! Brusná plocha je dost drsná na to, aby nehet efektivně obrousila, plocha pilníčku je širší než běžný hliníkový pilník, takže se s ní lépe pracuje a díky tomu, že je skleněná je prakticky nezničitelná!

Takže mě už nečeká žádné další otravné shánění nových pilníků. Jediný způsob, jak by se totiž mohl pilníček zničit je, asi, s ním praštit o zem a tak jej rozbít. Nezkoušela jsem nakolik je křehký, ale výrobci tomu předcházejí tím, že ke každému pilníčku dodávají i pouzdro ve kterém se dá nosit.
To je vyvedené ve dvou barvách a materiálech. První varianta je plastové bílé pouzdro s jednou stranou průhlednou a druhé je vyvedené v elegantním sametově černém provedení, na kterém je ale velmi viditelný "prášek z nehtů" pokud pilník po použití neopláchnete.
Pilníčky jsou dodávány v několika velkostech. Velký růžový pilníček u mě bydlí ve stojánku na tužky, protože je pilníček dlouhý přibližně jako propiska a já ho tak mám neustále při ruce. Malý pilníček se usadil v kapsičce v peněžence. Díky tomu, že je poměrně malý se tam ideálně vejde a nespočítala bych, kolikrát už mi zachránil zatržený nehet.
Pilníček v pouzdře skončil v batohu, protože tam panují poněkud drsnější podmínky a on by to díky ochrannému pouzdru mohl přežít. Zatím se drží. A ten nejkrásnější velký zelený pilníček zdobený kamínky Swarovski zatím bydlí kosmetické krabičce kam se na něj chodím dívat a kochat se jím, protože nemám to srdce začít ho používat, je tak hezký až mi to přijde škoda.

Celkově jsem byl z pilníčků firmy Crystales doslova a do písmene nadšená, protože jsou nejen krásné, ale ještě ke všemu skutečně fungují. Hrozně se mi líbí, že je na tom krásné vidět příklad zlatých českých ručiček a kvalita domácí výroby. Jejich cena mi přijde srovnatelná s tím, co vidím v drogeriích, ale rozdíl spočívá v tom, že skleněné pilníčky Vás klidně přežijí. Pilníčky mám doma už několik týdnů a používám je prakticky ob den a dosud jsem na nich neznamenala jedinou známku opotřebení. Takže mohu všem vřele doporučit!


Za poskytnutí produktů k recenzi děkuji firmě Bohemia Crystales.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama