.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Jak být štědrá hostitelka

25. července 2016 v 8:46 | Antea |  Recenze
Ještě před nedávnem jsem myslela, že budu mít vlastní bydlení. Přemýšlela jsem, jak bych ho chtěla vymalovat, jaký nábytek bych si vybrala a samozřejmě také nad doplňky. Přála jsem si mít domov plný různých vychytávek, vtipných a stylových věcí. A tak jsem si objednala lopatičku. Co přece může být lepšího než házet si cukr do čaje po lopatách (a to píše někdo, kdo čaj prakticky nepije, a když už jo, tak nesladí…)

Ta samozřejmě přišla v době, kdy jsem se zrovna snažila vyrovnat s tím, že můj budoucí domov je prodaný a já i nadále zůstávám bezdomovcem v pronajatém studentském pokoji. Nicméně na lopatičku jsem nezanevřela. Jednou svůj vlastní domov mít budu a lopatička své využití mít bude…
Budou ke mně chodit návštěvy a já budu známá jako štědrá hostitelka, která občerstvení podává doslova po lopatách (ano, hrozně se mi ta hříčka líbí).Lžička má rozměr 12,5 x 2,5 cm a je vyrobena z oceli takže se vejde mezi ostatní dezertové lžičky. Na rozdíl od nich ale poutá daleko větší pozornost. A musím dodat, že tvrzení prodejce, že lopatička Vás při každém poutižípobaví, je naprostá pravda. Je je prostě vtipná.Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji e-shopu postovnezdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama