.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Manikúra

15. srpna 2016 v 10:09 | Antea |  PR články
Jsem chronický bordelář. S touto "chorobou" se pojí spousta potíží, například neustálé ztrácení věcí. Nejedná se však o konečný stav, věci nakonec najdete. Na naprosto podivném místě a zhruba o několik měsíců později než, když jste je potřebovali.Moje slabá stránka, jsou kleštičky na nehty. Nůžtičkami si nehty nestříhám, protože to s nimi neumím a tak všechnu práci musí odvést kleštičky. Jenže nezvěstné kleštičky moc práce neudělají a já mám takové dezertéry hned tři… Už před několika měsíci jsem se vzdala naděje, že se s nimi ještě někdy shledám. Ale když už mám nehty pomalu jak čínský císař, začalo být na čase jednat. A jako klasicky jsem se obrátila na e-shop postovnezdarma a za pár korun si pořídila novou manikúru.


Vzhled mě sice dvakrát nenadchnul, ale pouzdro působí pevně a bytelně. A navíc, hlavní je stejně obsah.


Manikůra obsahuje celkem 12 různých nástrojů z kovu a celkové rozměry pouzdra jsou 15,5 x 8 x 2 cm. Manikúra je tedy v praktické velikosti a můžete ji nosit stále sebou.
Byla jsem překvapená počtem a různorodostí "nástrojů". K manikúrám mám od dětství poněkud sporný vztah. Jako malá jsem si jednou z nich hrála a pořádně jsem se pořezala o jeden z nožíků, který v ní byl. Teď už jsem ale velká holka (a nesnažím se si dělat manikúru noži - alespoň většinou…) a tak musím pestrost předmětů ocenit.
Nejvíce mě nadchly kleštičky na nehty, malé a velké a na stejném principu udělaná pinzeta. Všechny tři tyhle kusy, mají na sobě vyraženého malého smajlíka, což se mi hrozně líbí a přijde mi to roztomilé…


Celkově jsem s manikúrou spokojená. Ano, mohla by být v hezčím pouzdru a nástroje by mohly být o něco ostřejší, ale za tu cenu… Nečekám, že jí budou používat ještě moje vnoučata. Za půl roku bude polovina nástrojů poztrácená a já budu řešit to samé co dnes. Takže pro moje účely je tato manikúra, více než dostačující.


Za poskytnutí produktu k recenzi, děkuji e-shopu postovnezdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama