.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Novinky

Nic neslibuju

5. srpna 2011 v 21:15 | Antea
Je to pro mne asi stejný šok, jako pro vás (pokud sem ještě někdo chodí), ale začínám zvažovat, že bych zase začala psát nebo alespoň dopsala některé povídky (Asfel).

Jak se mi chtělo zvracet

1. března 2007 v 19:22 | Antea
Tak jsem tak nedávno brouzdala po internetu a narazila jsem na, no dejme tomu že na stránku. Návštěvnost všeho všudy okolo 630 lidí celkem. Celkem nezajímavá stránka až na jednu věc. Byla na ní moje povídka, moje Sídlo, nebyla tam celá dokonce ani žádný konkrétní odstavec, čí úryvek. Byla tam jen a jen ostrá kritika na celou povídku. Od hrubek, po děj, nelogičnost sloves, charakteru postav.......apod.
Váhala jsem jestli vám to mám říct, nebo se tím dusit sama. Nakonec jsem se rozhodla, že by jste to vědět měli, případně že se mne buď zastanete, nebo s touhle povídkou skončíte.
Tady je adresa, prosím aby jste, až se vrátíte(jestli se teda vrátíte) hlasovali dole pod tímto článkem v anketě Stále se vám Sídlo líbí?

Hádejte!!

31. ledna 2007 v 14:05 | Antea
Hádejte, co jsem dneska odeslala na opravu??
Nevíte??
Ještě chvilka na rozmyšlení....
To je napínavý, vite:-))
No dobře, konec srandy. Dneska putovalo na opravení..........SÍDLO 18
P.S. Děkovné dopisy posílejte poštou :-))))

Oznámení

18. ledna 2007 v 17:32 | Antea
Spodní oznámení se ruší, prostě jsem si jen vzala moc k srdci jeden rozhovor. No, časem mi došlo že to byla kravina. Takže, vážení. Je mou milou poviností vám oznámit že blog, je opět v provozu :-))
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Nevím jak to teď bude s přidáváním povídek. Bolí mě hlava a nejsem schopná cokoliv napsat. Navíc se v mém životě právě opakuje dost nepříjemná minulost a já si ještě nevím, jak to budu řešit.... Takže přidávání povídek teď bude omezeno. Sem tam, něco dám, ale nebude to nic pravidelného spíš to bude takové vybití. Blog se v žádném případě neruší a v únoru už by to mohlo snad být lepší. Proto začátkem února očekávejte plný rozeběh blogu. Nebo alespoň další informace.
Antea

Chat, ale fakt že jo!!

24. prosince 2006 v 13:08 | Antea
Kdo se mnou chce mluvit má konečně jistou příležitost. Dnes tj. 25.12.2006 v 15:00 na mém CHATU. Doufám že někdo přijde. Budu doufat, jsou přece vánoce. :-)

Vánoce

24. prosince 2006 v 12:43 | Antea
Tak, dneska máme štědrý den. Já vám přeji Veselé vánoce a večer hodně dárků. Mrzí mne, že vám teď tak špatně přidávám povídky. Ale nestíhám psát a nemám nápad. Návíc, jak jsem nedávno zmínila mám zaracha a to, to ještě všechno stižuje. Ale já to zvládnu :-)

NOVINKA!!

1. prosince 2006 v 14:20 | Antea
Super novinka!!!!!

Jsem zpátky a se mnou přišla revoluce

14. září 2006 v 9:54 | Antea
Zavedla jsem na blogu nová pravidla

Novina číslo 3?

11. srpna 2006 v 9:34 | Antea
! :-( !

Oznámení

29. července 2006 v 17:06 | Antea
V pondělí 31.7. na oslavu Harryho šestnáctých narozenin přidám další díl. Sídla Malfoyů, Draca Anety a jejich války, jedno Drabble a ještě jednu povídku. Teda pokud se sem dostanu. Mám zaracha.....:-))
 
 

Reklama
Reklama