.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Povídky

Asfel 7

9. srpna 2011 v 22:00 | Antea
Přepsala jsem kapitolu Asfel 7, protože nemám tušení, kde je papír s původním načrtnutím příběhu. :-( Snad se bude líbit.
P.S. Stále ještě si nejsem jistá, jestli se k psaní opravdu vracím, ale budu se snažit :-)

S versus S 2

11. ledna 2008 v 17:21 | Antea
Fakt se omlouvám.:-)) Ale tenhle týden byl naprosto hrozný. Rozbil se nám monitor, ukazuje ale je to zkreslený, psali jsem velké písemky, už zase mám migrému. Nechyběly ani vyjímečné aktivity typu v devět veře půl hodiny hledat idiota který vyhrožuje sebevraždou. Určitě nemusím dodávat že jsem ho nenašla a zmíněný idiot si nic neudělal, takže si jako idiot připadám já, protože jsem na to skočila. No do toho jsem ještě měla dneska ráno musela k zubaři neb se mi včera večer přihodila takzvaná akutní zubní příhoda. :-/ Zákrok jako obvykle bolestivý, já pak na nervy, že jsem měla problém trefit se kartičkou pojištěnce do peněženky, a tak dále a tak dále. Řekněme mám toho skutečně plné kecky. Za hrubky se omlouvám, určitě tu někde budou, když tak upozorněte.

S versus S

12. prosince 2007 v 19:06 | Antea
Všem se vám moc omlouvám za dlouhou pomlku. Je to ode mne fakt hnusný, když vás nechávám takhle dlouho čekat. Ale už jsem zase zpátky a tentokrát přicházím s novou povídkou. O čem je? To se dozvíte níže. Snad vám ještě napovím, že tohle je můj nejoblíbenější žánr. Doufám, že se vám bude líbit.

Harry a Já

3. listopadu 2007 v 19:40
Nevím jestli toho mám s Harrym společného hodně nebo málo. Ale jednou věc máme 100% společnou. Osud oblíbeného předmětu :-((

Voldemort jako otec 9

3. listopadu 2007 v 19:32
I přes velké problémy s přihlašováním, jsem se nakonec přihlásila:-)) I když asi na po sedmnácté :-/
Ale tak to se dá zkousnout, když se to nakonec podařilo. Změním heslo a budu doufat že už to bude OK:-) (Jen aby to pak nebylo spíš K.O :-) )
Mimochodem, když najdete hrubku nebo překlep dejte vědět. A když už jsem v tom úvodu něco vám řeknu. Ale to až v dalším článku. Jmenuje se Harry a Já :-)

Voldemort jako otec 8

16. října 2007 v 18:34 | Antea
Našla jsem a vylepšila osnovu a tak tu, zhruba po půl roce máme další kapču Voldyho jako otce a vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla přestat využívat služeb beta-readera, tak budu ráda když mě upozorníte na chyby:-)

Asfel 6

19. září 2007 v 21:11 | Antea
Tak trvalo tu, ale je to tu. Co víc říct? Je to neopravené, dalo to práci, vyšla jsem ze cviku, ale přes to přeze všechno je to Asfel 6 :-)))

Asfel 5

16. srpna 2007 v 22:54 | Antea
Omlouvám se za dlouhé čekání, ale je tu další kapitolka Asfel a na další si budete muset počkat minimálně 14 dní, páč zítra jedu do Chorvatska :-) A nebudu mít přístup k netu. Tak moři zdar a za 14 dní se zase nahlásím :-))

Asfel 4

24. července 2007 v 12:43 | Antea
Ačkoliv pořád ještě nemůžu na sluníčko a mám napařenou dietu při které nesmím nic co mám ráda (kyselí, čokoládu..atd. aby se to nezhoršovala :-( )řináším vám další kapitolu. Je o něco kratší než předchozí, ale je opravená :-))

Asfel 3

17. července 2007 v 11:30 | Antea
Ačkoliv moje energie je momentálně na nule, mám zase zánět středního ucha + zánět zvukovodu + nějakou vyrážku neznámého původu, ale pravděpodobně alergického, každopádně je ohromně půvabná a příjemná, chtěla bych vidět někoho kdy by mi teď dobrovolně podal ruku :-((tak dobře, zase tak hrozný to zase není, trpívám na mnohem půvabnější, kdy to s tou rukou opravdu platí, ale tu už jsem neměla skoro rok, na štěstí) No tak jsem se z toho za soustavné bodavé bolesti v uchu vypsala. Hned je mi líp. :-)
Pro ujasnění se vám snažím zdělit, že i přes tyto nepříjemnosti vám sem dám další kapču. Už jsem jí měla napsanou, takže to zase tak velká oběť není. Ale je opravdu neopravená, a kdo si bude stěžovat tak ho roznesu v zubech, vrrr :-) Slibuju že až mi bude líp tak jí pošlu k betovi a dám vám sem opravenou verzi. A ještě animaci, tu vám budu dávat ke každému článku, pro oživení :-)
To jsem se rozkecala, vždycky když mi něco je tak jsem ukecanější než obvykle, tak si zvykejte protože letos je moje zdraví nebo lépe řečeno uši :-(( (s ničím jiným jsem letos asi ani nestonala) na reklamaci. Podáno v té slušnější formě :-) Přece vás tu nebudu kazit.:-)
 
 

Reklama
Reklama