.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Recenze

Packu na to!

20. března 2016 v 14:38 | Antea
Jsem divná, co si budeme namlouvat. Podivnosti, které páchám se téměř nedají spočítat a dneska Vám povím o jedné z nich...

Zfetovaná ovečka

19. března 2016 v 21:54 | Antea
Nedávno mi dorazil poštou domů balíček a nemůžu e nepodělit o jeho obsah, který mi přijde kouzelný...

Sprchový olej

7. března 2016 v 8:55 | Antea
Další díl recenzí bio kosmetiky Saloos
Nad vyzkoušením sprchového oleje jsem se dlouho váhala, ačkoliv výrobce tvrdí, že olej nemastí, nemohla jsem tomu uvěřit. Je to přece olej! A tak jsem použití odkládala z týdne na týden. Jednou jsem byla moc unavená, podruhé moc v depresi, potřetí už jsem byla mokrá a musela bych kvůli podání si oleje vylézt ze sprchy a tak to šlo celkem dlouho, až jsem se hecla a šla jsem do toho!

Máme návštěvu!

19. února 2016 v 8:48 | Antea
Poté, co jsem se dožila konce zkouškového, přišel čas na odměnu a čím se odměnit více, než si dát přítomnost tvorečka, kterého zbožňuju, on mě má také rád a ze všeho nejraději se mazlí? Nastala chvíle, aby za námi přijel na návštěvu (skoro) nás mazlíček. Oživlý plyšáček okolo, kterého nedokáže nikdo projít, aniž by ho nepochválil...
(Takže se nestyďte a klidně chvalte :-) )Květinová pleťová voda

14. února 2016 v 13:43 | Antea
Už začátkem listopadu jsem Vás informovala o chystajících se recenzích na vybrané produkty biokosmetiky Saloos. Je trapné, že se čekání na první z recenzí protáhlo až na takovou dobu (pozn. 3 měsíce), ale snad mi bude omluvou to, že jsem produkty chtěla opravdu poznat, abych se za své recenze nemusela stydět.

Muzikál Carmen (2012)

4. února 2016 v 18:00 | Antea
Zbožňuju muzikály, sice jsem žádný ještě neviděla naživo, ale poměrně pečlivě je sleduju na youtube. Dneska přišel čas podívat se na Carmen z roku 2012.

Batůžek

30. ledna 2016 v 20:30 | Antea
Sympatický, roztomilý, praktický na zapínání přes prsa...

Osel a stín aneb satira na satiru

22. ledna 2016 v 9:34 | Antea
Nedávno jsem byla nucena rozebrat několik děl povinné četby. A protože si myslím, že se mi jevy některých děl povedlo rozpitvat dost dobře, rozhodla jsem se, se o ně s Vámi podělit.

Kosmetika Saloos

19. listopadu 2015 v 19:06 | Antea
Dorazil mi balíček kosmetiky Saloos!

Povinná četba - Markéta Lazarová

16. listopadu 2015 v 8:25 | Antea
Povinnou četbu nemá rád snad nikdo na světě, málo komu se jí ale podaří vyhnout a když už se číst musí, je dobré si vybrat takové knížky, které Vás s trochou štěstí mohou i bavit. Myslím si, že Markéta Lazarová je jednou z nich.
 
 

Reklama


Rubriky