.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Recenze

Osudová zkouška dcery Karla IV.

26. října 2015 v 0:05 | Antea

Hana Whitton - Kateřina Lucemburská

Obrázek Kateřina Lucemburská

Kateřina Lucemburská, dcera Karla IV. a Blanky z Valois, odmítá uvěřit, že její otec se chce znovu oženit. On jí marně vysvětluje, že jde o výhodné a politicky nutné spojení. V této situaci Kateřina uvítá, že se o ni uchází Rudolf IV. Habsburský. Jeho nabídku k sňatku přijme, aniž tuší, že brzy bude muset volit mezi milovaným otcem a milujícím manželem.


Hračka nebo hlavolam?

11. října 2015 v 14:29 | Antea
Oboje! Perfektní zábava, který Vás rozptýlí i ve stresové situaci. Zabavíte ruce, vypnete hlavu a jen se bavíte tím, co dokážete nebo nedokážete vytvořit. A o čem že je řeč?

Sviňák

30. srpna 2015 v 12:39 | Antea
Na CSFD má hodnocení 70%, což mě překvapuje, co jsem naopak očekávala je naprostá absence ocenění. Sviňák opravdu mým šálkem čaje není.

Nespoutaný Django

3. srpna 2015 v 9:09 | Antea
Nominace na pět Oscarů z toho dva získané, nominace na pět Zlatých Glóbů z toho obdržel dva, 88% na csfd, 31. nejoblíbenější a 81. nejlepší, řeč je o filmu Nespoutaný Django, dalším díle legendárního režiséra Quentina Tarantina, který společně s Joem Wrightem mým nejoblíbenějším režisérem.

The Great Gatsby

26. července 2015 v 19:15 | Antea
Miluju kvalitní filmy! Takové, které Vám nadlouho utkví v hlavě a vy stále přemýšlíte nad jednáním hlavních hrdinů a nad jejich motivy. Přikláníte se tu jedné, tu k druhé straně. Neustále přehodnocujete Váš i jejich přístup k daným situacím. A takovým filmem je pro mne bezesporu i Velký Gatsby...pozor, článek může obsahovat spoilery

Stará mladá...

4. května 2015 v 18:56 | Antea
Přišlo jaro a já řeším tradiční problém ženského pokolení - nemám co na sebe. Moje milovaná, rádoby motorkářská, drsná a frajerská bunda se odebrala do věčných lovišť a já se rozhodla, že je možná na čase změnit styl oblékání. Bohužel to moc nedopadlo....

Nový korzet

12. března 2015 v 22:06 | Antea
Celý život jsem toužila po korzetu. Po skutečném vyztuženém, který dokáže stáhnout tak, že se cítíte křehká jako dáma z viktoriánské doby. Bohužel, většina obchodů nabízí jen pěkná "tílka" se šněrováním na zádech. I můj maturitní ples mi pokazilo, že ačkoliv jsem si nechala šaty ušít a na korzet kladla velký důraz, stejně to bylo k ničemu a zkazil mi celé, jinak velice pěkné, šaty. Už jsem rezignovala, když jsem narazila na eshop postovnezdarma a korzet z jejich nabídky…

Angelika (film)

2. února 2015 v 19:23 | Antea
Nedávno jsem se děsně nudila a tak dlouho jsem vymýšlela, jak se zabavit, až jsem skončila u nové Angeliky. Byla jsem na ní zvědavá už dlouho.

Jak jsem poznal vaši matku - poslední díl

31. ledna 2015 v 20:19 | Antea
Poslední díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku po sobě zanechal hořkou pachuť...
Pozor článek obsahuje vyzrazení celé zápletky a byl psán v den vysílání posledního dílu.
K poslednímu dílu říkám několik velkých NE!

Ruční šicí stroj

25. ledna 2015 v 21:52 | Antea
Už jsem Vám myslím psala, že spolupracuji s eshopem postovnezdarma a dneska mi od nich konečně přišel dlouho očekávaný balíček.

 
 

Reklama


Rubriky