.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Recenze

Tři bratři (film)

30. prosince 2014 v 18:45 | Antea
O filmu Tři bratři jsem slyšela hodně a nic moc dobrého. Nejvíce jsem na něj narážela v době, kdy jsem byla poněkud alergická na svého oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse...

Muzikál Krysař

15. prosince 2014 v 15:12 | Antea
Před časem jsem zkoukla celý muzikál Krysař a musím říct, že jsem velmi překvapená a potěšená. Autorem muzikálu je Daniel Landa. Občas jsem sice poslouchala pár jeho vybraných písniček, ale jeho projevy na veřejnosti mi přišly poněkud vyhrocené a když přišel s kouzelníkem Žitem přesunula jsem si ho do krabičky trapák-nezájem a dál jeho ani jeho tvorbu neřešila.
Jenže, kdysi jsem si do nekonečna přehrávala CD Kvasky, která se mi vážně líbila, navíc mám ráda muzikály a jednu písničku z Krysaře mám už dlouho v mobilu, takže když na mě včera večer přišla muzikálová nálada a zjistila jsem, že Krysař je jeden z mála muzikálů, co jsou celé na youtube, bylo jasno.

Recenze: Pábitelé

12. prosince 2014 v 4:30 | Antea
Bohužel už i na mě dopadla sekera v podobě povinné četby. Nesnáším, když mi někdo určuje, co mám číst a je mi úplně jedno, že studuju literaturu. Knížky miluju, ale nehodlám zavírat oči před tím, že spousta knížek (zejména ty, se starším datem vydání) se dnes (pokud vůbec) vydává, jen ze sentimentality, nebo pro pár skalních nadšenců a kdyby to nebylo na školách poviné, tak by po nich nikdo dobrovoně nesáhl. Ale i mezi povinnou četbou jsou zajímavé výjimky a dnes Vás seznámím s jednou z nich.
 
 

Reklama

Rubriky