.Blog se stěhuje na novou adresu: anteabloguje.cz ......................

Zajímavosti

Výsledek ankety II.

7. srpna 2011 v 13:47 | Antea
Kdysi jsem se Vás ptala: Je Brumbál skutečně mrtvý?

Výsledek ankety I.

5. srpna 2011 v 23:04 | Antea
Výsledek ankety: Sedmý díl skončí..
Celkem hlasovalo: 324 lidí

Nový kábat

8. března 2008 v 17:55 | Antea
Tak tu po docela dlouhé době máme nový vzhled. I když jsem původně hledala obrázky na jarní, zalíbily se mi tyhle podzimní máky. Fakt si myslím, že tentokrát se vzhled povedl na jedničku A ještě něco pro vás mám, je to pravdivé i když trochu upravené, protože kdyby to tu skutečná aktérka náhodou našla tak mne zabije

Pauza

26. února 2008 v 18:30 | Antea
Píši to nerada, ale budu si muset dát pauzu. Nechci, aby jste si mysleli, že je to nějaká pomsta za to, že jste se mne nezastali před glosařkami, tak to není. Je pravda, že mne to hodně zklamalo, ale těžko Vás můžu do něčeho nutit. Problém je v tom, že se pro mne psaní stalo poviností a já nesnáším pocit, že něco musím. Nevím, jak to lépe vysvětlit: Dříve mne k psaní dohánělo, že se mi v hlavě začala honit myšlenka, jak pokračovat a já ji prostě musela napsat. Teď je to tak, že sedím před zaplým wordem, koukám na blikající kurzor a přemýšlím co psát dál. Prostě jsem ztratila inspiraci a já odmítám psát, když si nejsem jistá tím co píšu, když to psaní není přirozené, ale vynucené.
Navíc bych ráda našla svojí vlastní cestu světem psaní, chci sice pokračovat v psaní HP, ale jen jako vedlejší psaní a ne hlavní jako dosud. Proto si teď až do letních prázdnin dám pohov, nevím jestli se vším psaním, ale rozhodně s HP. Je možné, že sem tam sem přidám kapitolku, ale moc s tím nepočítejte. Nerada bych tu viděla otázky, kdy budou další kapitoly. Máte to napsáno o pár řádků nahoru.
Rozhodně si ale nemyslete, že blog bude až do prázdnin uzavřen. To ne. Budou tu spíše články osobního zdělení, převážně pro Vás nesrozumitelné, občas třeba nějaké obrázky nebo vtipy. Možná bych mohla vyhlásit nějakou soutěž, co myslíte?
No a v létě uvidíme co bude dál.

Mám HP 7

2. února 2008 v 15:14 | Antea
JO, jo, jo!!! Mám ho. Četla jsem nepřetržitě skoro 11 hodin. A můžu Vám říct je skvělý. Je pozoruhodné, když sledujete včem měli autoři povídek pravdu, v čem se naprosto sekli..atd.
Pokud máte nějaké otázky - mile ráda Vám je zodpovím :-)

Nový rok

1. ledna 2008 v 0:00 | Antea
Šťastný nový rok! :-)

Ááááááá :-))

20. července 2007 v 12:15 | Antea
Už vím jak dopadne Harry Potter 7 :-))
............Velké napětí, pokud to ještě nevíte:-))
Varování: Pokud nechcete vědět jak to skončí, nečtěte to :-)

Můj první diplomek za bleskovku

14. července 2007 v 16:06 | Antea
Nemůžu se nepochlubit :-)

ICQ

12. července 2007 v 20:08 | Antea
Moji věrní. :-) Pokud na mě máte ICQ měli byste vědět toto:
1.Celé toto opatření je kvůli tomu, že mi ICQ stávkuje a obvykle když si s někým píšu a napíše ještě někdo další tak vypadne a já pak nevím kdo co napsal a pak neodepíšu :(
2. Klidně mi piště, když jsem offline, protože obvykle jsem neviditelná a přítomná. Když budu skutečně offine tak se ozvu až pak.
3. Neposílejte mi prosím řetězáky. Nemám to ráda :-((
4. No a to je asi všechno moc toho neni :-)
5. Jo a ještě - NAPIŠTE :-)

Počítadlo

26. června 2007 v 19:07 | Antea
TOPlist
 
 

Reklama
Reklama